Sieć plus od poniedziałku 14 czerwca 2010 wprowadza do swojej oferty iPlus na abonament nową taryfę z niskim limitem danych. Za 35 zł miesięcznie użytkownik otrzyma w niej 1,5 GB na transmisję danych, po przekroczeniu których będzie ponosił opłatę w wysokości 1 grosza za każde 0,25 MB.Jest to kolejna tego typu taryfa, w której nieostrożny użytkownik może liczyć się z niemiłą niespodzianką, gdy okaże się iż znacznie przekroczył dostępny limit danych. Wbrew pozorom nie jest to sytuacja trudna, gdyż spora część oprogramowania z którego korzystamy na co dzień  dokonuje m.in. automatycznych aktualizacji, które mogą niepostrzeżenie przyczynić się do wyczerpania dostępnego limitu. W standardowych planach taryfowych bowiem, użytkownik, który przekroczy dostępny limit danych, może dalej korzystać z usługi bez dodatkowych opłat, zmienia się jedynie prędkość transmisji, która ograniczana jest do 16, 32 lu 64 Kb/s.

Oferta jest przeznaczona głównie dla osób, które potrzebują dodatkowy, mobilny dostęp wykorzystywany sporadycznie, obok standardowego łącza kablowego. Korzystając z oferty warto zainstalować specjalną aplikację kontrolną  i na bieżąco monitorować wykorzystywany limit transferu. Na uwagę zasługuje jednak również dość niski koszt za każde 0,25 MB wykorzystane poza przysługujący limit, wynosi bowiem zaledwie 0,01 PLN, co jest jedną z najniższych stawek w tego typu ofertach.  Nowy, niski abonament będzie dostępny zarówno dla osób przedłużających umowę jak i nowych klientów równolegle z dotychczasową ofertą iPlusa.

1 komentarz:

  1. ciekawe udogodnienie z tym 1groszem po przekroczeniu limitu danych w iPlusie.
    Podobnie zresztą jak w Orange, gdzie operator wprowadził udogodnienie dla osób posiadających już modem, dając zniżki na abonament. Dużo ostatnio pojawia się takich różnorodnych ofert na rynku internetu mobilnego, a to dobre wieści dla konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php