Od kilku dni Polkomtel S.A. wprowadził do swojej oferty mobilnego internetu iPlus nową  wersję promocji iPluspobieracz, w której dotychczas abonenci mogli pobierać do 100 GB miesięcznie ponad standardowy limit wliczony w abonament w godzinach nocnych. Nowa odsłona w ramach oferty „Bezlik gigabajtów” daje możliwość nieograniczonego korzystania z sieci przez pół dobyNowy iPluspobieracz umożliwia pobieranie oraz wysyłanie danych bez limitu transferu w godzinach od 24;00 do 12;00, dane te nie będą wliczane w ramach podstawowego limitu wykupionego w ramach umowy, usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, w zależności od konkretnej taryfy opłata za usługę wynosi od 5 do 20 zł, szczegółowy cennik znajduje się w poniższej tabeli:

Jednocześnie operator zachował dotychczasową wersję iPluspobieracza. Nowa oferta jest szczególnie korzystna dla osób, które dużo pobierają i korzystają z internetu bezprzewodowego na co dzień, w szczególności w połączeniu z ofertą „Happy hours” popularnego hostingu plików „Rapidshare”.

Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia. Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godz. 9.00 rano mogą zamienić ją na wersję do godz. 12.00 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

Aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 9, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPP9 Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych). Z kolei aby włączyć usługę iPlusopobieracz do 12, należy wysłać z numeru iPlus na numer 2612 bezpłatną wiadomość SMS o treści: DODAJ IPP12 Pluskod5 (PlusKod5 jest wymagany tylko dla klientów biznesowych).

Komentarze: (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php