Już w przyszłym tygodniu operator sieci Play wprowadzi do swojej oferty Pre-paid Play Fresh nową ofertę promocyjną, dzięki której użytkownicy będą mogli otrzymać darmowe pakiety internetowe za doładowanie konta. Nowa oferta będzie dostępna w ramach nowych starterów, które wejdą do sprzedaży już na początku przyszłego tygodnia, z promocji będą mogli jednak skorzystać także dotychczasowi użytkownicy, aktywując promocję odpowiednim kodem.

W ramach promocji użytkownik otrzymuje „darmowe godziny” lub „darmowe bajty” za doładowanie konta odpowiednią kwotą, domyślnie oferta będzie przydzielać jednak pakiety czasowe.  Szczegóły prezentuje tabela:

Aby aktywować promocję (dotychczasowi użytkownicy Play Fresh) należy wybrać kod *111*33*6# i zatwierdzić zieloną słuchawką lub zalogować na Play24 i włączyć opcję „Internet na minuty”.

Osoby, które wolą korzystać z Internetu w bajtach mogą zmienić sposób rozliczania. W tym celu należy wybrać kod *111*105*1#, a każda godzina zostanie przeliczona na 10MB

Po wykorzystaniu pakietu za każdą minutę połączenia (lub 150 KB) użytkownik zapłaci 20 groszy. Promocja obowiązuje zarówno w sieci macierzystej operatora jak i w roamingu krajowym, operator limituje jednak prędkość transmisji do 512 Kb/s.

Warto przypomnieć, że do tej pory podobne promocje obecne są u wybranych operatorów wirtualnych MVNO – Gadu AIR (Pakiety za doładowanie) oraz mBank Mobile (Darmowe pakiety co 30 dni), w każdym jednak przypadku operatorzy rozliczali je wyłącznie według wielkości transmisji, bez możliwości wyboru opcji czasowej.

Oferta nieco rozczarowuje wielkością bonusów, będą one bowiem przydatne jedynie dla osób, które często i regularnie  doładowują swoje konto i nie potrzebują większych pakietów transmisji danych, minusem jest również brak możliwości kumulowania zgromadzonych MB lub godzin oraz limitowana prędkość transferu, plusem jest możliwość korzystania z roamingu krajowego umożliwiająca korzystanie z sieci w mniej zurbanizowanych obszarach kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php