Modem Huawei E5832-S to urządzenie, które łączy w sobie cechy modemu oraz routera wi-fi zamkniętego w miniaturowej obudowie. Ten modem potrafi podzielić sygnał od dostawcy mobilnego Internetu UMTS/HSPA na kilka urządzeń bez potrzeby zakupu dodatkowych urządzeń, wbudowana bateria umożliwia pracę w każdym miejscu, gdzie tylko jest wystarczający zasięg do nawiązania połączenia. Jego niezwykle małe wymiary sprawiają, że może być bez trudu przenoszony w kieszeni.Modem Huawei E5832-S sprawdzi się idealnie dla osób, które chcą mieć możliwość zbudowania prostej sieci Wi-Fi udostępniającej połączenie HSPA do 5 komputerów w ciągu kilku sekund, w niemal każdym miejscu, sprawdzi się idealnie podczas wycieczek, wyjazdów służbowych czy konferencji. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi może pracować do 4 godzin bez zewnętrznego zasilania, może być również podłączony do komputera za pomocą zwykłego kabla USB.

Urządzenie posiada także wewnętrzny slot na karty micro SDHC (do 32GB) z możliwością udostępniania danych przez sieć WiFi – zainstalowana karta może być udostępniona jako dysk sieciowy widoczny dla wszystkich użytkowników podłączonych do niego.

Modem w trybie HSPA zapewnia transmisję danych o prędkości do 7,2 Mb/s podczas pobierania oraz do 5,76 Mb/s podczas wysyłania. Obsługuje pasmo HSPA 900MHz oraz 2100Mhz, dzięki czemu może być wykorzystywany w sieci każdego polskiego operatora, w tym Aero2. Nie ma natomiast złącza umożliwiającego podłączenie zewnętrznej anteny.

Cechy kluczowe:

UMTS/HSPA 900 MHz/2100MHz, GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz

  • Szybkość transmisji danych: download: 7,2 Mbps, upload: 5,76 Mbps
  • Router WiFi w standardzie IEEE 802.11b/g
  • Połączenie z komputerem za pomocą przewodu USB
  • Bezprzewodowy dostęp do Internetu dla max. 5 użytkowników poprzez Wi-Fi
  • Złącze kart pamięci microSD
  • Akumulator pozwalający wykorzystywać modem bez konieczności użycia zasilacza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php