Inea – największy alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce wprowadził do swojej oferty Internet mobilny 200 MB do pakietu usług gratis. Promocja jest skierowana do obecnych i przyszłych Klientów.

Internet mobilny za 0 zł jest prezentem dla abonentów INEA, którzy skorzystają z mobilnego Cyfrowego Domu – oferty trzech usług, telewizji cyfrowej (pakiet Wygodny, Wygodny HD lub Wygodny PVR), Internet od 6 Mb/s i telefon stacjonarny. Za modem ICON 505, który staje się własnością abonenta operator pobiera opłatę jednorazową w wysokości 1 zł. Umowa jest zwierana na okres 18 miesięcy.

Mobilny internet w sieci Inea świadczony jest w oparciu o infrastrukturę sieci Orange, działa w całej Polsce w zasięgu technologii 3G – UMTS/HSPA oraz 2G – GSM/EDGE, mapa poglądowa zasięgu dostępna jest na stronie operatora.

Oferowane bezpłatnie 200 MB transferu nie pozwoli co prawda na zbyt intensywne korzystanie, ale na pewno będzie przydatny jako dodatkowy dostęp w czasie wyjazdów, umożliwiając sprawdzanie poczty oraz przeglądanie stron informacyjnych.

Więcej informacji oraz regulamin promocji dostępne na stronie Inea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php