Inea – największy alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce wprowadził do swojej oferty Internet mobilny 200 MB do pakietu usług gratis. Promocja jest skierowana do obecnych i przyszłych Klientów.

Internet mobilny za 0 zł jest prezentem dla abonentów INEA, którzy skorzystają z mobilnego Cyfrowego Domu – oferty trzech usług, telewizji cyfrowej (pakiet Wygodny, Wygodny HD lub Wygodny PVR), Internet od 6 Mb/s i telefon stacjonarny. Za modem ICON 505, który staje się własnością abonenta operator pobiera opłatę jednorazową w wysokości 1 zł. Umowa jest zwierana na okres 18 miesięcy.

Mobilny internet w sieci Inea świadczony jest w oparciu o infrastrukturę sieci Orange, działa w całej Polsce w zasięgu technologii 3G – UMTS/HSPA oraz 2G – GSM/EDGE, mapa poglądowa zasięgu dostępna jest na stronie operatora.

Oferowane bezpłatnie 200 MB transferu nie pozwoli co prawda na zbyt intensywne korzystanie, ale na pewno będzie przydatny jako dodatkowy dostęp w czasie wyjazdów, umożliwiając sprawdzanie poczty oraz przeglądanie stron informacyjnych.

Więcej informacji oraz regulamin promocji dostępne na stronie Inea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php