W sieci Play rozpoczęła się wakacyjna wyprzedaż modemu Huawei E5832 w ofercie abonamentowej.  Operator oferuje także specjalną promocję dla abonentów, którzy mogą liczyć na specjalny kupon upoważniający do otrzymania dodatkowych gigabajtów przy zakupie kolejnej aktywacji mobilnego Internetu Play Online, przedstawiono również nowy modem ZTE MF 631.Modem Huawei E5832, to urządzenie, które posiada wbudowany akumulator, dzięki któremu można go zabrać ze sobą i podłączyć do 5 urządzeń poprzez Wi-Fi. posiada także wyświetlacz LCD, który informuje o takich parametrach jak zasięg, ilość podłączonych urządzeń jak również o przychodzących SMS-ach. Dotychczas modem ten dostępny był w cenie od 149 zł, teraz można go kupić już za 1 zł, przy wyborze mobilnego Internetu za 59 zł miesięcznie.

Operator wprowadził również nową odsłonę promocji Play Online dla Abonentów z kuponem. Przy zakupie dowolnej oferty Play na abonament klient otrzyma specjalny kupon z unikalnym kodem, który upoważnia do otrzymania dodatkowych gigabajtów przy zakupie kolejnej aktywacji mobilnego Internetu Play Online. Otrzymają także bezpłatny pakiet społecznościowy  oraz mogą korzystać z Nocnego Transferu w cenie 10 zł (Play Online 49) lub 0 zl (Play Online 69 i 99).
Klienci mogą liczyć na następujące bonusy przy umowie na 18 lub 24 miesiące:

Play Online 49: 7 GB + 2 GB w cenie 39 zł
Play Online 69: 12 GB + 3 GB w cenie 49 zł
Play Online 99: 16 GB + 4 GB w cenie 59 zł

W ofercie Play Online będzie można również zakupić nowy modem – ZTE MF 631.  Jest to to pierwszy modem w ofercie Play z funkcją rotatora, umożliwiającego łatwe podłączenie do portu USB. Terminal umożliwia dostęp do Internetu w technologii „4G Ready” z szybkością pobierania danych 7,2 Mbps, wysyłania 5,76 Mbps oraz wsparciem UMTS 900. Modem posiada również złącze anteny zewnętrznej i slot kart microSD

Komentarze: (2)

  1. Mogliby jeszcze wprowadzić jakieś zmiany w roamingu jak to zrobili w Orange. Na wakacje na pewno przyda się to nie jednej osobie

  2. Zapomnieliście dodać że sieć Playa w zależności od taryfy to max 4 Mb/s. Tak więc nowoczesny modem ZTE na nic się tu zda. Niestety ich „pseudo 4G” jest wolniejsze niż zwykłe 3G od Orange czy T-Mobile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php