Sieć T-mobile wprowadza do swojej oferty nowe pakiety danych dla użytkowników ofert pre-paid i mix. Od 13 marca w ofercie znajdą się cztery opcje do wyboru: pakiet Blueconnect max 100, w którym za 9,08 zł użytkownik otrzyma 100MB transferu danych, Internet w telefonie 350, oferujący 350MB za 12 zł, Internet w telefonie 600 z 600MB za 16 zł oraz Internet w telefonie 1200 za 29 zł zawierający 1,2 GB transferu danych.Wszystkie pakiety będą ważne przez 30 dni od momentu aktywacji, po wykorzystaniu pakietu dalej będzie można korzystać z sieci, prędkość zostanie jednak mocno ograniczona do 16kb/s.

Powyższe pakiety dedykowane są dla osób, które korzystają z sieci za pomocą telefonów, smartfonów oraz tabletów. Dla użytkowników korzystających z mobilnego Internetu w komputerze operator posiada ofertę Internet Blueconnect Starter, w której standardowo cena za 100KB danych wynosi 3 grosze (0,03 PLN), operator przyznaje jednak dodatkowe bonusy, za doładowania 25-49 wielkość bonusu wynosi 500MB, a za doładowanie powyżej 50 zł otrzymamy 2 GB na transfer danych.

Komentarze: (6)

 1. Bzdury piszesz! Na głowę to wszystkich bije Darmowy Internet Mobilny od Aero2

  TAK TAK DARMOWY !!!

  Po co płacić gruba kase skoro jest net za darmo? Ja mam, przeskoczyłem z Playa i jestem MEEEGA zadowolony 😀

  Szkoda tylko że Aero2 robi tak wielkie problemy w udostępnianiu tych kart SIM. Ale chłopaki z Poznania znaleźli widzę na nich sposób Można u nich zamówić zestaw AKTYWACJA + MODEM lub nawet sama aktywację. Ja z tego skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Zamawiasz u nich, a oni odwalają za Ciebie całą czarną robotę (jada osobiście do warszawy i wysyłają do Ciebie Kartę SIM i nowiutki modem 10 kategorii) i internet miałem już po 3 dniach, a skasowali mnie za wszystko 279 zł Gdzie za sam taki modem zapłacił bym 250 zł. Jak widać i na Aero2 znalazł się BAT . Jak by ktoś pytał to mogę podać ich stronkę w w w . i w i n d . p l

 2. I tak mamy najdroższy internet, rozmowy itd. Orange, Plus, TMobile w tym przodują – szczególnie Orange. Play też nie jest wcale lepszy i koniec końców okazał się największą kupą.

  Dlaczego nie mogę kupić internetu mobilnego – tylko sim, za np. 5 zł miesięcznie do sporadycznego używania typu poczta, przeglądanie stron itd.
  Startery to także kupa, bo trzeba doładowywać, aby nie wygasł numer. Co za j…ana paranoja. Tylko w Polsce takie bezprawie i dzicz.

  Możecie się nie zgadzać to wasz problem.

 3. I tu się bardzo mylisz bo Orange oferuje darmowy internet.
  To proste a robi się to tak:
  – kupujesz intenet na kartę za 20 PLN
  – ładujesz za 100 PLN i dostajesz 110 PLN na konto oraz bonus 6GB
  – przelewasz 100 PLN na inny numer z którego dzwonisz smsujesz itd
  Cieszysz się bonusem 6GB.
  Kiedyś było łatwiej przelać bo całe 100 PLN a teraz chyba po 10 PLN max ale to tylko trochę zabawy więcej.
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php