W Poznaniu pasażerowie komunikacji miejskiej mogą już korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Jest to możliwe dzięki zainstalowaniu mobilnych hot-spotów w 300 autobusach oraz 130 tramwajach przez sieć Inea. Internet jest dostępny we wszystkich pojazdach, w których możliwa była instalacja urządzeń dostępowych.Klienci sieci Inea mogą korzystać z hot-spotów w tramwajach i autobusach poznańskiego MPK bez żadnych ograniczeń zarówno czasowych jak i przesyłanych danych, pozostałe osoby mogą korzystać bezpłatnie z hot-spotów przez 15 minut dziennie.

W ramach usługi klienci mają pełen dostęp do sieci z możliwością przeglądania stron WWW, korzystania z poczty elektronicznej czy komunikatorów Internetowych. Całość działa w oparciu o standard Wi-Fi dzięki czemu połączenie może być nawiązane z niemalże każdego smartfona, tabletu bądź laptopa z kartą Wi-Fi.

inea_hot-spoty

Usług na powyższych warunkach będzie działała do końca 2013 roku, później operator zdecyduje o przedłużeniu lub zmianie warunków jej świadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php