Sieć Play na zorganizowanej w dniu dzisiejszym wideokonferencji poinformowała o zmianach w ofercie pre-paid. Wprowadzono m.in. dwie nowe „formuły” – dla tych, którzy doładowują się często ale małymi kwotami oraz dla tych, którzy robią to rzadziej, ale za większe kwoty. To co jednak nas najbardziej pozytywnie zaskoczyło, to nowy pakiet internetowy z 10 Gigabajtami danych w cenie 10zł.Nowy pakiet jest ważny 30 dni od aktywacji i dostępny jest dla większości ofert na kartę w Play:

Formuła Play na kartę, Play na kartę, Play na kartę Lubię To, Formuła Mini Max na kartę, Play na kartę Rok ważności konta, Play Fresh darmowe rozmowy i SMS-y w Play, Play Fresh darmowe SMS-y do wszystkich sieci oraz w Red Bull Mobile na kartę.

Niestety nie będzie on stanowił stałej oferty, można go bowiem aktywować od dziś, 20.08.2015r. do 30.11.2015r, można natomiast aktywować go wielokrotnie.

Aby go uruchomić wystarczy wysłać SMS o treści START.745 na numer 111 lub skorzystać z kodu USSD wpisując *111*745*1#, można również skorzystać z serwisu Play 24 lub telefonicznej obsługi konsultanta Play.

Jak jednak wspomnieliśmy na samym początku, operator wprowadził również nowe formuły z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne oraz nielimitowanymi SMS-ami do wszystkich.

play-formula-9-7-sierpien-2015Pierwsza z nich została stworzona z myślą o tych, którzy doładowują konto często mniejszymi kwotami, dostaniemy w niej wspomniane już nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 0,5GB danych, całość ważna przez 7 dni od dnia aktywacji kosztuje 9zł.

W drugiej poza rozmowami i SMS-ami bez limitu znajdziemy 3GB na transfer danych, jest ważna przez 30 dni i kosztuje 35zł.

play-formula-35-30-sierpien-2015

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php