Sieć Nju mobile zaprezentowała nową ofertę dla użytkowników mobilnego Internetu z bardzo ciekawymi rozwiązaniami dla stałych użytkowników. W podstawowej ofercie użytkownicy otrzymają do 40GB transferu danych za nie więcej niż 29zł, ale wraz z rosnącym stażem ilość GB będzie także rosła, aż do 120GB przy tej samej cenie.

Oferta Internetowa dostępna jest w dwóch wariantach – samodzielnym oraz dodatkowym, powiązanym z istniejącym już rachunkiem w ofercie głosowej. Najciekawsza wydaje się opcja pierwsza, w której zapłacimy od 9 do 29 zł miesięcznie, otrzymując do 40 GB transferu danych, ale już po 6 miesiącach limit ten zostanie powiększony do 80 GB, po roku do 100 GB a po dwóch latach do 120 GB. Co więcej, już po trzech miesiącach znika minimalna kwota 9zł, co oznacza, że jeśli w danym miesiącu nie będziemy korzystali z Internetu, to nie zapłacimy ani złotówki. Ale co jeszcze ciekawsze, nawet jeśli w danym miesiącu wykorzystamy cały transfer, to nie zostaniemy zupełnie odcięci od sieci, zostanie nam jedynie ograniczona prędkość do 1 Mb/s, to już wystarczająca prędkość do w miarę komfortowego przeglądania stron czy nawet oglądania filmików w średniej jakości.nju-internetowy-v2

Osoby, które posiadają już numer w ofercie głosowej Nju, mogą skorzystać z oferty dodatkowej, w której  za 20 GB zapłacą 19 zł,  z pakietu mogą korzystać wszystkie karty SIM, które są podpięte do rachunku głównego. Co więcej sumuje się on z pakietem danych rachunku głównego, w tej opcji również działa zasada „im dłużej tym lepiej” dzięki której otrzymujemy bonusy, takie jak w planie głównym. Oznacza to, że posiadając ofertę nju z rachunkiem od 2 lat, za 19 zł. miesięcznie otrzymamy 60 GB internetu.

Wraz z nowymi ofertami Internetowymi, nju zaprezentowało również nową ofertę z nielimitowanymi rozmowami na numery komórkowe i 1 GB internetu. W tej ofercie warunki także stają się coraz atrakcyjniejsze wraz z upływającym stażem, bo już po pół roku otrzymamy 2 GB internetu, a po roku 2,5 GB.nju-glosowa-2016

Nju mobile to sieć działająca na infrastrukturze Orange, której mobilny Internet dostępny jest dla 99,8 proc. Polaków a 91,86 proc. jest w zasięgu najszybszego 4G.

Regulaminy ofert oraz możliwość zamówienia dostępne są na stronie Nju mobile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php