Router LTE Ufi MF910 od ZTE

ZTE wprowadza do swojej oferty mobilny router ZTE Ufi MF910 umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s i podłączenie do 14 urządzeń jednocześnie.
Ufi MF910 to kieszonkowy router 4G LTE ważący jedynie 106 gr. Urządzenie oparte jest
na procesorze Qualcomm MDM9225 z rodziny Cortex, w pełni wspierające LTE czwartej kategorii oraz działające zarówno w technologii FDD jak i TDD.

Mobilny router ZTE MF65M w Orange

ZTE wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy i lekki router ZTE MF65M. Będzie on dostępny w ofercie sieci Orange. MF65M to mobilny, kieszonkowy router 3G ważący jedynie 69 gr. i działający w oparciu o procesor Mediatek MT6280A z rodziny Cortex. Nowy lekki router o wymiarach 102x50x13,7 mm jest wyposażony
w diody LED informujące m.in. o stanie baterii, czy sile sygnału.

Router Asus WL-330N3G

Router Asus WL-330N3G jest niezwykle małym urządzeniem umożliwiającym podział mobilnego internetu 3G na kilka urządzeń, jego niewielkie wymiary nie oznaczają jednak małych możliwości. Urządzenie posiada unikalną funkcjonalność 6-w-1, na którą składa się: router, punkt dostępu, universal repeater, adapter Ethernet, hotspot oraz 3G Sharing. Zapewnia więc niemal wszystko czego można oczekiwać od dobrego routera a przy tym zapewniając niewielkie wymiary i niskie zużycie energii.

Router Edimax LT-6408n

Router Edimax-LT-6408n_L

Router Edimax LT-6408n to nowoczesne i wydajne urządzenie, które umożliwia podział mobilnego Internetu na kilka komputerów,  obsługuje  wybrane modemy LTE i HSPA+ zapewniając pełną obsługę wysokich prędkości mobilnego Internetu w najnowszych technologiach. Urządzenie jest w pełni kompatybilne ze standardem Wi-Fi klasy „n” umożliwiając transfer z prędkością do 300 Mb/s wewnątrz sieci Wi-Fi w standardzie n, zapewnia wsparcie dla modemów HSPA+ oraz LTE, m.in. Huawei E398, Huawei E367, Huawei E182E MIMO, Huawei E182E  oraz ZTE MF668 dostępnymi m.in. w ofertach sieci Cyfrowy Polsat oraz Plus. Router posiada 1 port USB 2.0 do podłączenia modemu HSPA/LTE, 1 port WAN (RJ45) i 4 porty LAN (RJ45).

Router Edimax 3G-6210n

Edimax 3G-6210n jest niezastąpionym urządzeniem dla wszystkich osób, które potrzebują szybkiego mobilnego dostępu do sieci zawsze i wszędzie z możliwością szybkiego i bezproblemowego udostępniania go znajomym. Wyjątkowo małe i zgrabne urządzenie dzięki wbudowanemu akumulatorowi Litowo-jonowemu umożliwia bezprzewodowe korzystanie z internetu przy użyciu modemu 3G w dowolnym miejscu i czasie zapewniając pełne poczucie komfortu.

Router AirLive Air3GII 3G/4G

Nowoczesny router obsługujący ponad 350 modeli modemów 3G oraz 4G Air3G II posiada port USB dzięki któremu możemy dzielić się swoim łączem internetowym z innymi za pomocą zewnętrznego modemu 3G/3.5G/4G. Dodatkowo przez wbudowany port WAN można dzielić się łączem z linii ADSL czy klasycznego modemu. Air3GII posiada funkcję wspierania WAN poprzez 3G – jeżeli połączenie internetowe nie powiedzie się z jednego źródła (WAN) router automatycznie łączy się poprzez drugie (3G), co pozwala użytkownikowi na komfortową pracę bez ingerencji w zmianę trybu połączenia.

css.php