Router LTE Ufi MF910 od ZTE

ZTE wprowadza do swojej oferty mobilny router ZTE Ufi MF910 umożliwiający pobieranie danych z prędkością do 150 Mb/s i podłączenie do 14 urządzeń jednocześnie.
Ufi MF910 to kieszonkowy router 4G LTE ważący jedynie 106 gr. Urządzenie oparte jest
na procesorze Qualcomm MDM9225 z rodziny Cortex, w pełni wspierające LTE czwartej kategorii oraz działające zarówno w technologii FDD jak i TDD.

Mobilny router ZTE MF65M w Orange

ZTE wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy i lekki router ZTE MF65M. Będzie on dostępny w ofercie sieci Orange. MF65M to mobilny, kieszonkowy router 3G ważący jedynie 69 gr. i działający w oparciu o procesor Mediatek MT6280A z rodziny Cortex. Nowy lekki router o wymiarach 102x50x13,7 mm jest wyposażony
w diody LED informujące m.in. o stanie baterii, czy sile sygnału.

Modem ZTE MF823

Modem ZTE MF823 to obecnie jeden z najmniejszych modemów USB pracujących w technologii LTE. Umożliwia on pobieranie danych z prędkością do 100Mb/s oraz wysyłanie do 50Mb/s w sieci LTE lub do 42,2Mb przy pobieraniu i 5,76 Mb/s przy wysyłaniu danych w sieci HSPA+DC. Posiada również gniazdo na kartę pamięci microSDHC, dzięki czemu może być wykorzystywany jako pamięć przenośna o pojemności do 32GB.

Modem Huawei E3276

Huawei E3276 to pierwszy i na chwilę obecną jedyny modem obsługujący transfer danych w technologii LTE kategorii 4, co oznacza, że obsługuje transfer danych z zawrotną jak na mobilne łącza prędkością do 150 Mb/s podczas pobierania danych oraz do 50 Mb/s przy wysyłaniu. Co więcej urządzenie obsługuje także póki co bardziej powszechną w Polsce technologię HSPA+ w dwuzakresowym paśmie 900/2100 MHz z prędkością pobierania do 42,2 Mb/s oraz 5,76 Mb/s podczas wysyłania, co pozwala na bycie w zasięgu naprawdę szybkiego Internetu niemal w każdym zakątku kraju i nie tylko. Modem potrafi również pracować w technologii EDGE oraz GPRS.

Router Asus WL-330N3G

Router Asus WL-330N3G jest niezwykle małym urządzeniem umożliwiającym podział mobilnego internetu 3G na kilka urządzeń, jego niewielkie wymiary nie oznaczają jednak małych możliwości. Urządzenie posiada unikalną funkcjonalność 6-w-1, na którą składa się: router, punkt dostępu, universal repeater, adapter Ethernet, hotspot oraz 3G Sharing. Zapewnia więc niemal wszystko czego można oczekiwać od dobrego routera a przy tym zapewniając niewielkie wymiary i niskie zużycie energii.

Modem Sierra Wireless AirCard 319U

Modem Sierra Wireless AirCard® 319U to z całą pewnością prawdziwy Rolls-Royce wśród modemów dla mobilnego Internetu. Dzięki unikalnej konstrukcji z obrotowym zawiasem oraz wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów urządzenie jest bardzo atrakcyjne wizualnie, niezwykle użyteczne podczas codziennego korzystania w laptopie, netbooku, tablecie czy komputerze stacjonarnym. Jego konstrukcja jest również zaprojektowana aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas eksploatacji.

css.php