Plus: JA+ Mistrzowskie LTE bez limitu danych i prędkości

Plus wprowadza nową, mistrzowską ofertę Internetu LTE bez limitu danych i z maksymalną prędkością. Nowa oferta to jeszcze większe podstawowe pakiety danych i jak zwykle w Plusie nowoczesne sprzęty obsługujące technologię LTE. Nowa oferta „JA+ POWER LTE 2.0” wchodzi w życie od czwartku 3 września i będzie dostępna zarówno w wersji ze sprzętem, jak i w tylko SIM, a dodatkowo także specjalna promocja dla studentów i wykładowców akademickich oraz mistrzowski zestaw szkolny – router LTE, laptop, tablet LTE – za 0 zł na start.

Przedłużenie promocji „Dwa razy więcej GB za doładowanie”

Promocja „Dwa razy więcej Internetu” w ofercie Plus Internet na Kartę przedłużona aż do odwołania.

Użytkownicy Internetu na kartę w Plusie nadal mogą cieszyć się dwa razy większymi pakietami danych za te same pieniądze! Promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie” została przedłużona aż do odwołania.

Plus także modernizuje sieć, HSPA+ w calej polsce!

Wszystko wskazuje na to, że najbliższe lata mogą przynieść sporą rewolucję w mobilnej transmisji danych. Dopiero co pisaliśmy o modernizacji infrastruktury sieci T-mobile w ramach projektu Networks!,  a dziś dotarła do nas informacja o najbliższych planach sieci Plus. Sieć planuje zaoferować dostęp do sieci HSPA+ dla niemal całej populacji Polski do połowy 2014 roku, a także dostęp do superszybkiej sieci LTE dla aż 66% populacji.

Samsung Galaxy Tab 8.9 – Tablet LTE w ofercie Plusa

Nowoczesny tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE jako pierwsza sieć w Polsce wprowadziła do swojej oferty sieć Plus. Urządzenie dostępne jest w wybranych planach cenowych oferty „Internet mobilny dla Ciebie” i „Internet mobilny dla Firm” oraz podpisaniu umowy na 24 miesiące. Tablet wyróżnia się na tle konkurencji obsługą technologii transmisji danych w standardzie LTE, który zapewnia bardzo szybkie transfery, niskie opóźnienia oraz stabilność połączeń.

css.php