O stronie

Na Techmobile.pl opisujemy wszelkie zagadnienia związane z mobilnym dostępem do internetu, w technologiach GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSPA oraz CDMA, Wi-Max, LTE i Wi-Fi. Znajdziesz tu oferty operatorów, porównania, ciekawostki, zagadnienia techniczne itp. Opisujemy również mobilne urządzania i gadżety, oraz wybrane mobilne usługi sieciowe.   Jeżeli zamierzasz korzystać lub już korzystasz z mobilnego dostępu do internetu powinieneś od czasu do czasu tutaj zajrzeć.

Bardzo ważne – czytając jakiś artykuł przedstawiający oferty operatorów itp. zawsze sprawdź jego datę. Oferty zmieniają się dość dynamicznie, dlatego jeżeli jesteś nią zainteresowan(a/y) warto się upewnić na stronie operatora czy jeszcze jest aktualna.

Technicznie:

Na stronie jest wyłączona pre-moderacja komentarzy, tzn.  że twój komentarz powinien pojawić się od razu po jego dodaniu, ale z uwagi na to, iż korzystamy z systemu cache’ującego może pojawić się z pewnym opóźnieniem.

Korzystamy także z automatycznego systemu antyspamowego, tak więc istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że twój komentarz zostanie błędnie oznaczony jako spam, od czasu do czasu przeglądamy takie komentarze i je weryfikujemy, nie możemy jednak zagwarantować że nic nie umknie naszej uwadze. W przypadku wątpliwości związanych z systemem komentarzy, prosimy o kontakt.

Nie wyrażamy zgody na publikację autorskich treści zawartych na stronie, włącznie ze skrótami pobranymi z kanałów RSS lub Atom na żadnej stronie internetowej. Jeżeli chcesz opublikować jakiś tekst lub fragment – najpierw zapytaj nas o zgodę, podając miejsce (adres strony lub nazwa gazety itp.) w którym chcesz umieścić przedruk.  Oczywiście możliwe jest umieszczanie cytatów z dowolnych artykułów, z podaniem ich źródła w formie odnośnika (strona interetowa) lub pełnej nazwy serwisu (pozostałe) .

Jeżeli w jakimś wpisie zauważysz rażący błąd, lub nieścisłość merytoryczną, proszę wyraź to w komentarzu lub prześlij na adres e-mail podany w dziale kontakt. Nikt nie jest doskonały, dlatego w sprawach jednoznacznych postaramy się niezwłocznie nanieść wskazaną poprawkę.

Zasady korzystania z serwisu

Polityka Prywatności

Informacja o plikach Cookies

Kontakt

css.php