Play wprowadza ofertę Play Online Box do grona ofert „ALL INCLUSIVE”, co oznacza, że klient klient wybierając ofertę z netbookiem lub tabletem, otrzyma darmowy dostęp do wybranych portali społecznościowych w usłudze „Pakiet Społecznościowy” oraz nielimitowany transfer nocą, w godzinach 24:00 -09:00 dzięki usłudze „Nocny Transfer”. Po raz pierwszy operator zaoferował wyższą prędkość aż do 6Mb/s w taryfie Play Online 149.

W ramach nowych ofert Play Online All Inclusive dostępne będą: Netbook Toshiba Mini NB520 z modemem, tablet Samsung Galaxy Tab, tablet ZTE Light, a wkrótce także netbook Samsung NC210. Dodatkowo „na życzenie” klientów będzie możliwość zakupienia tabletu HTC Flyer.

W najwyższym abonamencie PlayOnline 149 prędkość transmisji danych wyniesie nawet 6 Mb/s. To pierwsza oferta sieci Play, w której użytkownicy będą mogli korzystać z takiej prędkości transferu. Szczegóły oferty w tabeli:

Oferta

Play Online 69

Play Online 99

Play Online 149

Abonament

69 zł

99 zł

149 zł

W abonamencie dostajesz

12 GB

16 GB

35 GB

Dodatkowe GB każdego miesiąca w Sklepie Internetowym i Telesprzedaży

+ 2 GB

+ 3 GB

+ 5 GB

Prędkość transferu danych do

2 Mbit/s

4 Mbit/s

6 Mbit/s

Umowa

24 lub 36 miesięcy

Pakiet Społecznościowy

0 zł

Nocny Transfer

0 zł

 

Abonenci Play otrzymają dodatkowo pierwszy miesiąc z abonamentem za 1 zł (przy kontrakcie na 36 miesięcy) oraz wybrane urządzenie tańsze nawet o 100 zł.  Operator zapowiada kolejne zmiany w ofercie już za dwa tygodnie, w tym specjalną ofertę dedykowana dla studentów przed początkiem roku akademickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php