PKP, czyli nasz narodowy przewoźnik kolejowy poinformował, że pasażerowie będą mogli korzystać z Internetu za pomocą bezpłatnych Hot-Spotów Wi-Fi instalowanych na dworcach. Od kilku dni z darmowego internetu bezprzewodowego można korzystać w hali głównej dworca Centralnego w Warszawie. PKP zapowiada również, że bezprzewodowe sieci WiFi będą uruchamiane także na kolejnych dworcach kolejowych „w większych miastach”.

Z bezpłatnego Internetu Wi-Fi mogą już teraz korzystać pasażerowie na określonych trasach pociągów  PKP Intercity oraz Przewozów Regionalnych. Takie zmiany na pewno polepszają wizerunek kolei oraz jakość podróży dla pasażerów, szkoda tylko, że kolei zapomina o innych ważnych sprawach takich jak obecność napięcia w gniazdkach elektrycznych znajdujących się w wagonach czy ogólnej poprawie warunków transportu, z punktualnością na czele.

Warto przypomnieć, że mniej więcej 2 lata temu PKP za pośrednictwem swojej strony zwróciło się do Internetów z pytaniem Czy są zainteresowani korzystaniem z dostępu do internetu na dworcu kolejowym, na które twierdząco odpowiedziała większość z głosujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php