Sieć Orange z okazji zbliżającej się imprezy piłkarskich mistrzostw Europy UEFA EURO 2012™ Przygotowała dla swoich użytkowników specjalne pakiety SMSów oraz Megabajtów na transmisję danych. W ramach promocji operatora oferuje pakiet 2012 MB za kwotę 5 zł, ważny przez 5 dni w ofertach na kartę lub przez cały okres rozliczeniowy w ofertach na abonament. Drugim pakietem jest 2012 SMSów do wszystkich sieci, za 5 zł na 5 dni w ofertach pre-paid lub pełnego okresu rozliczeniowego w ofertach abonamentowych. Co ważne, pakiety można włączać wielokrotnie, co oznacza np. że aktywując 1 pakiet co 5 dni, łącznie za 30 zł możemy mieć ok. 12 GB danych do wykorzystania przez cały miesiąc w ofertach pre-paid.

Pakiet nie jest niestety dostępny w ofercie Orange free na kartę, w której użytkownicy standardowo otrzymują wysokie bonusy do 6 GB za doładowanie konta, aby móc skorzystać z nowych, promocyjnych pakietów konieczne jest przejście na jedną z taryf głosowych, np. Orange POP lub Orange Go.

Aktywacja pakietu dla użytkowników ofert na kartę: Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go wymaga wysłania odpowiedniego SMSa pod nr 312:

Aktywacja pakietów w ofertach na kartę:

cena

ważność pakietu

aby włączyć pakiet

aby sprawdzić stan pakietu

Pakiet

EURO 2012 SMS-ów

do wszystkich sieci

5 zł

5 dni

wyślij SMS-a o treści SMS

pod nr 312

wyślij SMS-a o treści ILE SMS pod nr 312

wpisz krótki kod *110*51# i potwierdź zieloną słuchawką (bezpłatnie)

Pakiet

EURO 2012 MB

5 zł

5 dni

wyślij SMS-a o treści INTERNET pod nr 312

wyślij SMS-a o treści ILE INTERNET pod nr 312

wpisz krótki kod *110*54#

i potwierdź zieloną słuchawką (bezpłatnie)

Aktywacja pakietów w ofertach na abonament:

pakiet

opłata miesięczna

aby włączyć

Pakiet

EURO 2012 SMS-ów

do wszystkich sieci

5 zł

wyślij SMS-a o treści SMS pod nr 312

Pakiet

EURO 2012 MB

5 zł

wyślij SMS-a o treści INTERNET pod nr 312

Szczegóły oferty oraz regulaminy znajdują się na stronie operatora

Komentarze: (13)

  1. No ciekawe , ja wysłałem INTERNET POD 312 i dostałem wiadomość, iż usługa jest niedostępna dla zlecającego, myślicie zawsze o abonamencie i ofercie na karte ale o tych któży mają mixa już nie , bardzo miłe ….

  2. Dlatego mam zawsze dwie karty orange, free oraz pop, doladowuje free gigabajtami a kasę przesylam na popa, teraz jak skonczy nie się net to doladuje gigabajty na popie.

  3. @filzip Jest też inny sposób. W ofnk wykorzystujemy bonus po doładowaniu. Nastepnie zmieniamy taryfe na taką w której są dostępne pakiety na internet. I kupujemy paczki na internet. W teorii powinno działać. W praktyce nie wiem, nie sprawdzałem.

  4. Można przedłużyć jedynie poprzez aktywację następnego pakietu zanim ten pierwszy straci ważność, inaczej się nie da. Jak używasz neta na kompie, to te 25 zł za 10 GB miesięcznie się mocno opłaca, ale jak tylko w komórce, to 5 zł za 2 dni już nie za bardzo.

  5. Nie zadziała, bo to dotyczy ważności konta, w orange free na kartę te GB są tak długo ważne jak całe konto, a te pakiety niestety nie, mają tak określoną ważność i nie przeskoczysz tego inaczej niż aktywując kolejny, wtedy niewykorzystane dane nie będą utracone. Ale jak korzystasz do wszystkiego, to raczej nie jest problem, jedynie trochę upierdliwe że trzeba pamiętać o tych doładowaniach, można sobie ustawić przypomnienie abo pobawi się z aplikacjami na androida czy OpenWRT/DD-WRT

  6. Jak sprawdzić ile mam esów w orange pop jesli dostalem ze usługa włączona a ten kod który jest tam podany nie działa i nie wiem ile ich mam jeszcze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php