orange-3gb-za-3zlSieć Orange po raz kolejny zaoferowała bardzo atrakcyjny pakiet na transmisję danych. W nowej promocji każdy użytkownik ofert na kartę: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go może zakupić pakiet 3GB na transfer danych w cenie 3zł, można go wykorzystać w ciągu 30 dni od dnia aktywacji, a aktywować go można do 5 stycznia 2014.

Nowa promocja przypomina znaną i bardzo dobrze ocenianą przez użytkowników ofertę wakacyjnego pakietu 6GB za 6zł i w zasadzie różni się od niego jedynie ceną i ilością dostępnych GB, ale co istotne, nowy Świąteczny pakiet również możemy aktywować dowolną ilość razy. Limit transferu rozliczany jest z taktowaniem co 50kB, nie ma wiec obawy o wyczerpanie pakietu częstymi, krótkimi transmisjami.

Aktywacji pakietu można dokonać za pośrednictwem serwisu Orange Online lub wysyłając SMS-a o treści INT3 pod numer 260 (koszt jak za zwykły SMS), zostanie on włączony w ciągu 24 godzin o czym abonent zostanie poinformowany SMS-em.

Sprawdzenie pozostałego limitu możliwe jest poprzez konto w Orange Online lub wysyłając SMS o treści ILE3 pod numer 260 (koszt jak za zwykły SMS).

W.w. czynności można również dokonać za pośrednictwem Automatycznego Biura Obsługi Klienta (*500) lub Biura Obsługi Klienta (*100), opłata za połączenie zgodna z planem taryfowym.

Aby korzystać z pakietu należy mieć konto ważne na połączenia wychodzące co najmniej w okresie jego ważności. W regulaminie nie przewidziano możliwości korzystania z pakietu w zasięgu sieci LTE, trudno jednak ocenić czy wynika to z niedopatrzenia czy też operator będzie blokował transmisję danych w sieci czwartej generacji.

Źródło: Blog Orange

Oferta: Pakiet na Święta

Regulamin: Regulamin pakietu na Święta

Zobacz podobne wpisy:

6GB za 6zł na wakacje po raz kolejny w Orange Sieć Orange po raz kolejny już wprowadziła do swojej oferty specjalny Internetowy pakiet wakacyjny dla klientów ofert na kartę, aktywując go w cenie 6...
Gigabajt Internetu za darmo na majówkę w Orange Klienci usług na kartę w sieci Orange mogą w dniach 28 kwietnia 2016 r. – 3 maja 2016 r. aktywować bezpłatny pakiet 1GB na transmisję danych. Pakiet j...
Nowe stacje, agregacja i więcej LTE w Orange Na oficjalnym blogu sieci Orange pojawiła się dzisiaj ciekawa informacja związana z transmisją danych. Jak poinformował jej rzecznik, w ubiegłym miesi...
Orange na kartę rozdaje 1GB na próbę Sieć Orange udostępniła wszystkim Abonentom ofert na kartę bezpłatną możliwość skorzystania z internetowego pakietu o wielkości 1GB "na próbę". Pakiet...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php