Sieć Orange po raz kolejny zaoferowała bardzo atrakcyjny pakiet na transmisję danych. W nowej promocji każdy użytkownik ofert na kartę: Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go może zakupić pakiet 3GB na transfer danych w cenie 3zł, można go wykorzystać w ciągu 30 dni od dnia aktywacji, a aktywować go można do 5 stycznia 2014.

Nowa promocja przypomina znaną i bardzo dobrze ocenianą przez użytkowników ofertę wakacyjnego pakietu 6GB za 6zł i w zasadzie różni się od niego jedynie ceną i ilością dostępnych GB, ale co istotne, nowy Świąteczny pakiet również możemy aktywować dowolną ilość razy. Limit transferu rozliczany jest z taktowaniem co 50kB, nie ma wiec obawy o wyczerpanie pakietu częstymi, krótkimi transmisjami.

Aktywacji pakietu można dokonać za pośrednictwem serwisu Orange Online lub wysyłając SMS-a o treści INT3 pod numer 260 (koszt jak za zwykły SMS), zostanie on włączony w ciągu 24 godzin o czym abonent zostanie poinformowany SMS-em.

Sprawdzenie pozostałego limitu możliwe jest poprzez konto w Orange Online lub wysyłając SMS o treści ILE3 pod numer 260 (koszt jak za zwykły SMS).

W.w. czynności można również dokonać za pośrednictwem Automatycznego Biura Obsługi Klienta (*500) lub Biura Obsługi Klienta (*100), opłata za połączenie zgodna z planem taryfowym.

Aby korzystać z pakietu należy mieć konto ważne na połączenia wychodzące co najmniej w okresie jego ważności. W regulaminie nie przewidziano możliwości korzystania z pakietu w zasięgu sieci LTE, trudno jednak ocenić czy wynika to z niedopatrzenia czy też operator będzie blokował transmisję danych w sieci czwartej generacji.

Źródło: Blog Orange

Oferta: Pakiet na Święta

Regulamin: Regulamin pakietu na Święta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php