unnamedZTE Flare to mobilny router 4G, który działa w oparciu o modem Qualcomm® Gobi™ 4G LTE  Advanced najnowszej czwartej generacji. Zainstalowany w urządzeniu chipset Qualcomm Gobi 9×30 obsługuje standard LTE CAT 6 i pozwala na osiąganie niespotykanej do tej pory prędkości pobierania danych – 300 Mb/s.“Chipsety Qualcomm Technologies nie tylko zapewniają najwyższe na świecie prędkości dostępne w mobilnym internecie szerokopasmowym, lecz również można je łatwo integrować z naszymi produktami. Dzięki temu możemy bardzo szybko wprowadzać najnowsze rozwiązania bazujące na technologii LTE Advanced CAT6 oraz zapewnić naszym klientom wyjątkową jakość korzystania z internetu mobilnego” – powiedział Zhao Guang, MBB Product General Manager w ZTE.

ZTE Flare, w porównaniu do urządzeń poprzedniej generacji oferuje kilka nowatorskich rozwiązań, które w dużym stopniu wynikają z zastosowania najnowszych technologii – Qualcomm Gobi i RF360. W rezultacie poza szybszą transmisją danych oraz niskimi opóźnieniami, do zalet ZTE Flare zaliczyć należy niższy o 15% pobór energii oraz mniejsze wymiary urządzenia.

Chipset Qualcomm Gobi 9×30 to również pierwszy na świecie modem LTE Advanced działający w zagregowanym paśmie do 40MHz zarówno w technologii FDD jak i TDD. W rezultacie operatorzy mobilni mogą dowolnie łączyć bloki częstotliwości w dwóch zakresach pasma radiowego w każdej z kombinacji zaaprobowanych przez 3GPP. Dzięki uniwersalności tego rozwiązania technologia LTE CAT6 FDD i TDD będzie mogła być wdrażana na całym świecie.

Modem Gobi 9×30 działa w połączeniu z modułem Qualcomm ® VIVE ™ 802.11ac Wi-Fi CHIP,  dzięki któremu router ZTE Flare może zapewnić dostęp do szerokopasmowego Internetu mobilnego aż 32 użytkownikom jednocześnie.

ZTE Flare będzie dostępny w sprzedaży w drugiej połowie 2014 roku.

unnamed

1 komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php