Logo Orange MobileSieć Orange udostępniła wszystkim Abonentom ofert na kartę bezpłatną możliwość skorzystania z internetowego pakietu o wielkości 1GB „na próbę”. Pakiet jest ważny przez 7 dni od momentu aktywacji, będzie można go uruchomić w dniach 1 lutego 2016 r. – 8 lutego 2016 r. poprzez wysłanie bezpłatnego SMS-a.

„Internet za darmo na próbę” to promocja umożliwiająca Abonentom wszystkich ofert na kartę w Orange oraz Abonentom ofert Zetafon i Minutofon uzyskanie pakietu danych opisanego w dalszej części niniejszego regulaminu. W ramach Pakietu Abonent może korzystać z mobilnego dostępu do Internetu i WAP na terenie Polski.

Aby aktywować bezpłatny pakiet należy wysłać SMS o treści TAK pod numer 80104. Pakiet zostanie uruchomiony w ciągu 24 godzin, co zostanie potwierdzone SMS-em, jego ważność to 7dni. Każdy Abonent może uruchomić tylko jeden pakiet na danym numerze telefonu,  nie ma możliwości skorzystania z kolejnej edycji promocji „Internet za darmo na próbę” na tym samym numerze telefonu.

Stan i ważność Pakietu można sprawdzić:

1.Wysyłając SMS-a o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr)

2. Dzwoniąc pod numer *500 (opłata zgodna z cennikiem w taryfie Abonenta)

3. Logując się na www.orange.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php