eraOd dziś w ofercie  sieci Era dla biznesu dostępna jest nowa promocja Ryczałty blueconnect na Taryfach Biznesowych.W jej ramach klienci biznesowi posiadający jedną z taryf abonamentowych – Firma, Nowy Pakiet Biznes mogą dokupić do niego jeden z nowych pakietów internetowych:

Nazwa pakietu: Abonament miesięczny (z Vat): Limit danych:
Ryczałt Blueconnect Biznes 38 46,38 zł 1,5 GB
Ryczałt Blueconnect Biznes 48 58,56 zł 2,5 GB
Ryczałt Blueconnect Biznes 78 95,16 zł 10 GB
Ryczałt Blueconnect Biznes 98 119,56 zł 15 GB

Usługa świadczona jest z maksymalną dostępną prędkością, czyli max. 7,2 Mb/s w technologii HSDPA, pakiety rozliczane są co 1kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane.  Z pakietów można korzystać bez obawy o stan rachunków, gdyż po ich przekroczeniu jedynie spada prędkość transmisji do 16 kb/s. Aktywacji pakietów możemy dokonać pod numerem Biura Obsługi Abonenta 602900000, tam też uzyskamy więcej informacji.

To już kolejna zmiana w ofercie Ery w ciągu ostatnich kilku dni skutkująca podwyższeniem limitów transmisji danych w ofertach internetowych. Kilka dni temu era podwyższyła limity transferów ofercie Blueconnect na abonament dla klientów indywidualnych, co zdecydowanie zwiększyło jej atrakcyjność i przybliżyło do oferty konkurencji, w szczególności sieci Plus oferującej w tej chwili największy limit transferu – 19,5 GB. Nic jednak nie wskazuje aby w najbliższej przyszłości jakaś sieć miała zamiar wprowadzić daleko idące zmiany w ofertach internetu na kartę.  A może Era wkrótce nas zaskoczy ?

Źródło:  Media2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php