Od dziś w ofercie  sieci Era dla biznesu dostępna jest nowa promocja Ryczałty blueconnect na Taryfach Biznesowych.W jej ramach klienci biznesowi posiadający jedną z taryf abonamentowych – Firma, Nowy Pakiet Biznes mogą dokupić do niego jeden z nowych pakietów internetowych:

Nazwa pakietu:Abonament miesięczny (z Vat):Limit danych:
Ryczałt Blueconnect Biznes 3846,38 zł1,5 GB
Ryczałt Blueconnect Biznes 4858,56 zł2,5 GB
Ryczałt Blueconnect Biznes 7895,16 zł10 GB
Ryczałt Blueconnect Biznes 98119,56 zł15 GB

Usługa świadczona jest z maksymalną dostępną prędkością, czyli max. 7,2 Mb/s w technologii HSDPA, pakiety rozliczane są co 1kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane.  Z pakietów można korzystać bez obawy o stan rachunków, gdyż po ich przekroczeniu jedynie spada prędkość transmisji do 16 kb/s. Aktywacji pakietów możemy dokonać pod numerem Biura Obsługi Abonenta 602900000, tam też uzyskamy więcej informacji.

To już kolejna zmiana w ofercie Ery w ciągu ostatnich kilku dni skutkująca podwyższeniem limitów transmisji danych w ofertach internetowych. Kilka dni temu era podwyższyła limity transferów ofercie Blueconnect na abonament dla klientów indywidualnych, co zdecydowanie zwiększyło jej atrakcyjność i przybliżyło do oferty konkurencji, w szczególności sieci Plus oferującej w tej chwili największy limit transferu – 19,5 GB. Nic jednak nie wskazuje aby w najbliższej przyszłości jakaś sieć miała zamiar wprowadzić daleko idące zmiany w ofertach internetu na kartę.  A może Era wkrótce nas zaskoczy ?

Źródło:  Media2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php