Zastanawiasz się nad zakupem mobilnego internetu w Play, ale nie jesteś pewien czy będziesz miał zasięg lub jakie możesz uzyskać realne prędkości w Twojej lokalizacji ? Sieć Play wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, udostępniając bezpłatny”starter zasięgowy”, dzięki któremu przetestujesz jakość połączeń głosowych oraz transmisji danych.

Starter zawiera 25 MB na przetestowanie transmisji danych, 1 zł na wszystkie usługi telekomunikacyjne określone w cenniku Play Fresh oraz 4 zł na krajowe połączenia głosowe, wideo, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci.

Aby przetestować jakość sieci, wystarczy odwiedzić dowolny salon Play i poprosić o bezpłatny starter zasięgowy. Jeżeli będziesz zadowolona/y możesz doładować swoje konto i rozmawiać w cenie 29 gr za minutę i 9gr za SMS do wszystkich sieci oraz korzystać z transmisji danych w cenie 12 gr za 100 kB.

Należy pamiętać, aby bezwzględnie przetestować zasięg oraz jakość połączenia mobilnego internetu przed podpisaniem umowy terminowej u dowolnego operatora, aby uniknąć późniejszych problemów i rozczarowań.

Co prawda nie wszyscy operatorzy dają możliwość takiego testowania (np. w postaci bezpłatnych starterów bądź możliwości rezygnacji z abonamentu w ciągu kilku dni od podpisania umowy bez żadnych opłat) ale nawet wtedy (a nawet szczególnie wtedy) warto zainwestować w tradycyjny zestaw startowy pre-paid i na nim przeprowadzić szczegółowe testy zasięgu oraz połączenia.

1 komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php