Potrzebujesz dobry i tani modem do korzystania z mobilnego internetu ? Jeśli tak, to Play właśnie przygotował ofertę specjalnie dla Ciebie 😉 Od dziś trwa specjalna wyprzedaż modemów Huawei E173U-2 za pośrednictwem portalu zakupów grupowych Groupon.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany odwiedź powyższy link jak najszybciej bo oferta kończy się za 55 godzin, w tym czasie możesz kupić modem wraz z zestawem startowym Play Online za 109 zł brutto.Przedmiotem promocji jest nowoczesny Modem USB Huawei E173U-2 obsługujący UMTS 900 i 2100 MHz, pozwalający cieszyć się szerokim zasięgiem sieci Play „4G”, działającej na obu wyżej wymienionych częstotliwościach, dzięki czemu Play dociera już do wielu nawet bardzo małych miejscowości, jak zapewnia operator jest to już ok. 80% populacji Polski. Urządzenie zapewnia transfer z prędkością do 7,2 Mb/s przy pobieraniu oraz 5,76 Mb/s przy wysyłaniu w technologii HSPA. Modem dostępny jest bez żadnych zobowiązań w zestawie z kartą startową Play Online zawierającą 1GB na transfer danych ważny przez 14 dni od pierwszego połączenia. Po jego wyczerpaniu możemy doładować konto korzystając z atrakcyjnego systemu bonusów – 2 GB za doładowanie 30 zł bądź 4 GB za doładowanie 50 zł.

Szczegółowe warunki zakupu określone są na stronie http://www.play.pl/groupon. Oferta jest ograniczona – jedna osoba może zamówić w promocji tylko jeden modem.

Cena modemu została obniżona z dotychczas obowiązującej w e-sklepie Play aż o połowę. Modemy te można było jednak kupić już od kilku tygodni w cenie 129 zł w salonach firmowych sieci, jednakże nie były one dostępne w ciągłej sprzedaży.

Pełna specyfikacja modemu dostępna jest na naszej stronie w dziale modemów.

Naszym zdaniem jest to bardzo ciekawa oferta przedwakacyjna,  tym bardziej, że modemy w Play nie mają już sim-locków.

Aktualizacja;

Oferta została już wyprzedana i zakończona, sprzedano łącznie aż 2043 zestawów, wszystkim, którzy się załapali gratulujemy, jeżeli jednak komuś nie udało się skorzystać z promocji polecam rozejrzeć się na portalach aukcyjnych gdzie zapewne spora część zestawów zostanie odsprzedana w podobnej cenie, warto również zajrzeć do salonów Play, gdzie być może uda się jeszcze nabyć promocyjne zestawy w cenie 129 zł.

Komentarze: (7)

  1. same modemy bez zobowiązań finansowych kupujesz tylko modem i sam wybierasz z jakiej sieci korzystasz.pozdrawiam i zapraszam,kontakt tylko przez telefon

  2. Od dzisiaj do 29.07 w sieci supermarketów Leclerc można kupic modem Huawei E173-s2, który działą z Aero2 w cenie 119 zł – i działa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php