Multimo, dostawcą szerokiej gamy usług telekomunikacyjnych poinformował o nowej ofercie Internetu mobilnego bez umowy – Multimo White. Operator przygotował dwa warianty oferty: Sama karta SIM za kwotę 19 zł z 1 GB na start, lub Zestaw z kartą SIM zawierającą 1GB na transmisję danych oraz Modem HSDPA White Mobile, za całość zapłacimy 279 zł, chyba, że skorzystamy ze specjalnej promocji.Tylko teraz bowiem, możemy zakupić zestaw z modemem za 40 % ceny sugerowanej, czyli 111,60 zł. Promocyjne zestawy są dostępne w serwisie Citeam.pl, gdzie można je zakupić jeszcze przez 1 dzień i 8 godzin.

 • Oferta promocyjna w Citeam obejmuje:
  – nowoczesny modem USB HSDPA White Mobile w standardzie HSDPA,
  – 1 GB do wykorzystania przez pierwsze dwa tygodnie,
 • Mobilny Internet to idealny zestaw na wakacje,
 • Możesz w łatwy sposób kontrolować wydatki na Internet,
 • Prędkość do 7,2 MB/s,
 • Modem nie posiada blokady simlock,
 • Sprzęt instaluje się automatycznie i jest bardzo prosty w obsłudze,
 • Dodatkowo posiadaczom kuponu Citeam Multimo podwaja wartość każdego doładowania

Niestety Multimo nie podaje żadnych szczegółów dotyczących oferowanego urządzenia, takich jak Producent,model czy obsługiwane częstotliwości. Warto więc zastanowić się czy warto kupować takie urządzenie w ciemno.

W ramach zestawu startowego z kartą SIM, otrzymujemy 1 GB (0,06 GB wynikające z cennika i 0,94 GB bonusowe) do wykorzystania przez 14 dni, po czym możemy doładować konto w ciągu kolejnych 90 dni. Standardowa opłata za transfer danych to 3 grosze za każde 100 kB transferu, w ofercie nie ma dodatkowych bonusów za doładowania, możemy jednak liczyć na podwojenie wartości doładowań (szczegóły oferty na stronie operatora)

Multimo oferuje Internet mobilny jako operator wirtualny bez infrastruktury własnej, usługa działa w oparciu o sieć Orange, w związku z czym zapewnia ogólnopolski zasięg w technologii 2G (GPRS, EDGE) oraz 3G (UMTS, HSPA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php