Edimax 3G-6210n jest niezastąpionym urządzeniem dla wszystkich osób, które potrzebują szybkiego mobilnego dostępu do sieci zawsze i wszędzie z możliwością szybkiego i bezproblemowego udostępniania go znajomym. Wyjątkowo małe i zgrabne urządzenie dzięki wbudowanemu akumulatorowi Litowo-jonowemu umożliwia bezprzewodowe korzystanie z internetu przy użyciu modemu 3G w dowolnym miejscu i czasie zapewniając pełne poczucie komfortu.
Router 3G stanowi stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą udostępniać połączenie internetowe 3G lub przez modem kablowy/xDSL wszystkim użytkownikom sieci lokalnej. Po podłączeniu modemu 3G (UMTS/HSDPA/CDMA), można równocześnie korzystać z połączenia 3G o transferze oferowanym przez modem. W przypadku utraty połączenia bezprzewodowego poprzez modem 3G, router umożliwia ponadto automatyczne przełączenie się na połączenie kablowe.
Edimax 3G-6210n zgodny jest ze standardami sieci bezprzewodowych 802.11b/g oraz kompatybilny ze standardem 802.11n. W sieci bezprzewodowej 802.11n prędkość transmisji danych osiąga do 150 Mb/s – a pokrycie sieci jest 3-krotnie większe w porównaniu z routerem standardu 802.11b/g.
Urządzenie wyposażone jest w kreator konfiguracji EZmax, który w prosty sposób pozwala skonfigurować połączenie internetowe, podać nazwę sieci bezprzewodowej i jej zabezpieczenie oraz uaktualnić oprogramowanie routera. Graficzny interfejs w łatwy sposób przeprowadzi użytkownika przez cały proces konfiguracji w klilku krokach poprzez wykonywanie animowanych poleceń. Router obsługuje także technologię WPS (Wi-Fi Protected Setup) służący wykonaniu bezpiecznej sieci bezprzewodowej. Przy użyciu przycisku WPS, zabezpieczenie sieci bezprzewodowej wykonuje się w jednej chwili. Router obsługuje większość dostępnych na rynku modemów 3G, jednakże przed zakupem warto zajrzeć na stronę producenta i zapoznać się z dokładną ich listą, aby mieć pewność, że jest na niej nasz modem.

Najważniejsze funkcje:

  • Udostępnianie połączenia 3G lub xDSL wszystkim użytownikom sieci
  • Obsługa połączenia zapasowego xDSL gdy sieć 3G nie jest dostępna
  • Wbudowany port USB 2.0 do podłączenia modemu 3G/3.5G
  • Dołączony kreator konfiguracji EZmax
  • Zgodność ze standardami sieci bezprzewodowych 802.11b/g oraz kompatybilność z 802.11n
  • Wbudowany akumulator litowo-jonowy
  • Obsługa WEP, WPA, WPA2, DDNS, QoS, zapory Anti-DoS, filtrowania MAC/IP, blokowania URL, Virtual Server oraz DMZ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php