Sieć Play odświeżyła listę zestawów z modemem w ofercie Play Online na kartę. Nowością jest zestaw z modemem Huawei E353U-2 oraz kartą SIM zawierającą 1 GB transferu w cenie 415 zł. W ofercie nadal pozostaje modem Huawei E173U-2 dostępny w opcji z kartą zawierającą 1GB transferu za 129 zł oraz z kartą zawierającą 30GB oraz roczną ważnością konta w cenie 499 zł.Huawei E353U-2 to pierwszy modem w ofercie Play Online na kartę pracujący w technologii HSPA+ umożliwiając transfer danych aż do 21 Mb/s. Modem ten pracuje zarówno w paśmie 2100MHz jak i 900MHz, posiada także złącze anteny zewnętrznej, dzięki czemu można go bez wahania polecić osobom mieszkającym na skraju zasięgu, mogącym zainstalować odpowiednią antenę. Ogólnie rzecz biorąc jest to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej uniwersalnych modemów HSPA+ dostępnych obecnie na rynku.

Warto przypomnieć, że w ofercie Play Online na kartę operator przyznaje duże bonusy GB na transfer danych, łącznie do15 GB przy doładowaniu za 125zł, dodatkowo możliwe jest zwiększenie prędkości transferu oraz nieograniczone pobieranie danych w godzinach nocnych.

Wszystkie promocyjne zestawy dostępne będą w salonach PLAY w opcji Sprawdź i Kup”, dzięki czemu klienci mogą testować je przez 7 dni bez ryzyka.

Pełny opis urządzenia dostępny jest na naszej stronie w dziale modemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php