W internetowym sklepie sieci Plus możemy znaleźć nowe zestawy startowe pre-paid. W zależności od oferty operator oferuje w nich bonusowe pakiety złotówek lub danych dodawanych przy pierwszych doładowaniach. Jedną z ważniejszych informacji dla użytkowników mobilnego Internetu jaką można odnaleźć w sklepie operatora jest obniżenie ceny za transmisję danych do 1 gr za 100 kB w taryfie Plus Internet na kartę.Niestety nie udało nam się w żaden sposób potwierdzić tej informacji, na stronie obok krótkich opisów każdego ze starterów nie ma odniesienia do regulaminów danej oferty, natomiast na stronie prezentującej ofertę Plus Internet na kartę wciąż widnieje oferta z ubiegłego roku, gdzie cena za 100kB wynosiła 3 grosze.

Nowy starter Plus Internet na kartę oferowany jest w cenie 9 zł, w ramach której na start otrzymamy 190 MB na transmisję danych. Dodatkowo możemy liczyć na bonusowe GB przyznawane za doładowania, jak podaje operator ma to być nawet 11GB, nie wiadomo jednak przy jakiej kwocie możemy liczyć na tak wysoki bonus. Ważność startera ma wynosić 30 dni od momentu uruchomienia.

Oprócz startera Plus Internet na kartę, w sklepie możemy nabyć również inne startery z bonusowymi pakietami danych:

  • Plus na kartę Pakiet Facebook 10 GB do pierwszych sześciu doładowań konta + 5 zł na start Plus na kartę, cena startera to 4,99 zł
  • Plus na kartę Pakiet Internet 100 MB do pierwszych sześciu doładowań konta + 12 zł na start Plus na kartę, w cenie 12,01 zł

A także startery w których operator przyznaje dodatkowe pakiety złotówek przy doładowaniach:

  • Plus na kartę 30 zł ekstra do pierwszych sześciu doładowań konta + 9 zł na start Plus na kartę, w cenie 9 zł
  • Plus na kartę 120 zł ekstra do pierwszych sześciu doładowań konta + 25 zł na start Plus na kart, za 25 zł

Dostępna jest też oferta podstawowa bez bonusów przy doładowaniach, Plus na kartę 3 zł na start, w cenie 3 zł.

Jak na razie oferta nie wydaje się wiec zbyt rewolucyjna, choć trudno jednak ostatecznie o tym przesądzać bez znajomości szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php