Sieć komórkowa Virgin Mobile wprowadziła do swojej oferty nowe, korzystniejsze pakiety Internetowe. Operator daje możliwość skorzystania z jednej z 5 możliwych pakietów zawierających od 25MB aż do 1GB i jak twierdzi, są to obecnie najkorzystniejsze w Polsce ceny usług data wśród ofert telefonów na kartę.

Virgin Mobile to najmłodsza na polskim rynku wirtualna sieć telefonii komórkowej, działająca na infrastrukturze sieci Play, od początku prowadzi dość agresywną i przyjazną dla klientów politykę cenową, oferując rozmowy głosowe w cenie 19 groszy do wszystkich sieci, a przy okazji dając ciekawe promocje jak 50% więcej za doładowanie czy bezpłatny pakiet 2013 SMS-ów do wszystkich sieci. Tym razem operator przedstawił nową ofertę  pakietów na transmisję danych, w której do wyboru mamy następujące pakiety:

25 MB w cenie 2 PLN (kod aktywacyjny: *222*212*1#)
100 MB w cenie 5 PLN (kod aktywacyjny: *222*213*1#)
200 MB w cenie 7 PLN (kod aktywacyjny: *222*214*1#)
500 MB w cenie 12 PLN (kod aktywacyjny: *222*215*1#)
1 GB w cenie 19 PLN (kod aktywacyjny: *222*216*1#)

Każdy pakiet ważny jest 30 dni od momentu aktywacji, niestety niewykorzystane MB nie przechodzą na kolejne miesiące, aby możliwe było korzystanie z pakietów konieczne jest utrzymanie ważności na połączenia wychodzące, a w przypadku utraty okresu ważności połączeń wychodzących w trakcie okresu ważności pakietu, korzystanie z niego możliwe będzie pod warunkiem dokonania doładowania przed upływem okresu ważności pakietu.

Trzeba przyznać, że jak na ofertę głosową oferta dość ciekawa pod względem cen, nieco rozczarowuje zachowanie standardowej, 30 dniowej ważności.

 

1 komentarz:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php