Sieć Plus wprowadza kolejną rewolucję oferując swoim klientom  darmowy internet w smartfonach LTE nawet przez 24 miesiące. Z nowej promocji Plusa może skorzystać każdy, kto podpisze umowę i wybierze smartfon LTE.

Nowa promocja na bezpłatne korzystanie z internetu w smartfonach LTE dostępna jest w ofertach „Masz Smartfon” i „Masz Smartfon Bez Limitu”, także w ofercie ratalnej. Polega ona na przyznaniu klientom rabatu na pakiet internetowy Non Stop zawarty w opłacie miesięcznej. Rabat ten uruchamiany jest automatycznie, a długość okresu bezpłatnego korzystania z internetu zależy tylko od wybranego przez klienta modelu telefonu. Rabat przyznawany jest na 6 lub nawet na 24 miesiące.

Promocja z darmowym internetem na 24 miesiące dotyczy smartfonów marki:

• LG – LG Swift F5 LTE oraz LG Swift G LTE.

Promocja z darmowym internetem na 6 miesięcy dotyczy smartfonów marki:

• Samsung: Samsung Galaxy S4 LTE, Samsung Galaxy Note 3 LTE, Samsung Galaxy S III  LTE, Samsung Galaxy Note II LTE, Samsung Galaxy Ace 3 LTE;

• Sony: Sony Xperia Z1 LTE, Sony Xperia Z LTE, Sony Xperia SP LTE

• Nokia: Nokia Lumia: Nokia Lumia 625 LTE, Nokia Lumia 820 LTE, Nokia Lumia 920 LTE.

lteplus

Promocją darmowego internetu na 6 miesięcy objęte są również nie posiadające  LTE smartfony Nokia Lumia: 520, 610, 620, 800 i 900.  Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Plusa a także osoby, które przeniosą swój dotychczasowy numer do sieci Plus oraz dotychczasowi abonenci Plusa przedłużający umowę. Jedynym warunkiem jest wybranie odpowiedniej oferty z telefonem. Dodatkowo sieć Plus już wkrótce jako pierwszy zaoferuje swoim klientom możliwość korzystania z LTE w roamingu. Użytkownicy LTE Plusa, będą mogli używać tej technologii w czasie pobytu za granicą korzystając z roamingu jednego z partnerów operatora na terenie Unii Europejskiej.

Plus jest obecnie jedynym operatorem posiadającym realne pokrycie zasięgiem LTE w skali ogólnopolskiej. Cały czas dynamicznie modernizowana jest sieć operatora i powiększany zasięg mobilnego internetu LTE, z którego może już dziś korzystać 62% populacji naszego kraju. To blisko 24 miliony Polaków w 1100 miejscowościach i ich okolicach na terenie całego kraju! Z aktualną mapą zasięgu można się zapoznać na stronie http://www.plus.pl/indywidualna/pomoc/MapaZasiegu.

To kolejna dobra wiadomość na początek sezonu świątecznych zakupów. I kolejny powód, by

skorzystać właśnie z oferty Plusa, który:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php