ZTE MF28D to kompaktowy router z wbudowanym modemem LTE/HSPA umożliwiającym pobieranie danych z prędkością do 100Mb/s oraz wysyłanie do 50Mb/s. Uzyskany dostęp można podzielić na max. 31 komputerów poprzez bezprzewodową sieć WiFi i/lub połączenie kablowe z wykorzystaniem 4 wbudowanych portów Ethernet.

Model MF28D zapewnia szybkość pobierania danych do 100Mb/s oraz wysyłania do 50Mb/s w technologii internetu LTE Cat3. Dodatkowo router ZTE oferuje możliwość przyłączenia centrali VoIP, co dla wielu przedsiębiorców może okazać się źródłem biurowych oszczędności, gdyż oprócz standardowych połączeń głosowych można zorganizować wielokierunkową konferencję. Sporą zaletą jest duży, dyskretny frontowy panel z czytelnie rozlokowanymi diodami informującymi o stanie obecnym urządzenia.

zte-mf28d-router-lte-660

Dzięki, zoptymalizowanym parametrom i ciekawemu wyglądowi model MF28D zdecydowanie zasługuje na uwagę w swojej kategorii. Jesteśmy przekonani, że produkt spełni oczekiwania klienta zarówno biznesowego, jak i użytkowników prywatnych W szczególności za sprawą swojej funkcjonalności i kompaktowych wymiarów – zapewnia Bartłomiej Lewandowski, Terminal Sales Manager w ZTE Poland.

RouterMF28D można wykorzystać również jako bazę domowego centrum rozrywki i w oparciu o niego rozdzielić dostęp do Internetu, pomiędzy wiele różnorodnych urządzeń takich jak tablety, notebooki,konsole czy nawet telewizory. Dzięki wykorzystaniu  jakości najszybszych prędkości połączenia mamy możliwość słuchania ulubionej muzyki, czy oglądania filmów online w jakości HD bez towarzyszącego nam dotychczas buforowania. Producent zadbał także o bezpieczeństwo użytkowników instalując zaporę sieciową typu Firewall, która chroni urządzenia w sieci domowej przed niechcianym, nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz.

MF28D1-995x1024Urządznie MF28D jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi, Windows XP, Windows 7, Vista, Linux oraz MAC. Urządzenie waży jedynie 550 gram, a jego wymiary to 202mmx160mmx30.5mm.

Komentarze: (2)

  1. Witam.
    Szmelc jakich mało. Ładnie tylko wygląda. Gadżet na półkę do podziwiania lecz nie do internetu. Chyba że macie ochotę się powkurwi@ć. Mam to gówno od 4 miesięcy. Często zrywa połączenie z kompem, i nie ma znaczenia czy po wifi czy po kablu. Zrywa i nic na to nie poradzisz. Jedyne wyjście to wyłączyć zasilacz i czekać na uruchomienie. Zwykle co 40 minut pojawia się ten problem. Pod Linuksem można połączyć się tylko po kablu!!! Wifi widzi ale nie ma połączenia z netem. Próba uzyskania pomocy w serwisie ZTE zakończyła się porażką. Odpisali że ten modem nie ma wsparcia dla Linuksa. Fałsz! Producent na swojej stronie i w instrukcji obsługi, zapewnia kompatybilność urządzenia z różnymi systemami, także z Linuksem!!! Po prostu w serwisie mają amatorów bez wiedzy. Odpisali tak aby zbyć klienta. Jeśli kupujecie urządzenie w Play, zapytajcie czy w Waszym mieście jest TECHNOLOGIA LTE, w przeciwnym razie nici z szybkiego internetu. Konsultanci Play skrzętnie ukrywają te informacje. Liczy się pozyskany klient a nie jego zadowolenie. Po otrzymaniu modemu może się okazać że macie dostęp tylko do sieci 3G!!! Ogólna ocena produktu. 3 w skali od 1 do 10. Nie polecam. Chiński szmelc!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php