Sieć Aero2 świadcząca usługę bezpłatnego dostępu do Internetu o prędkości do 512kb/s zaprezentowała nową ofertę pakietów komercyjnych oferujących transmisję z nielimitowaną prędkością oraz bez konieczności okresowej weryfikacji za pomocą CAPTCHA.

od dnia 17 grudnia 2015 roku udostępnia w swojej ofercie trzy nowe pakiety. Dotychczasowe portfolio usług komercyjnych zostaje powiększone o Pakiety Wysokich Lotów na które składają się pakiety: Economy, Premium i First Class. Pakiety o wielkości 500 MB, 3 GB i 30 GB kosztują odpowiednio 2 zł, 5 zł i 30 zł. Wszystkie nowe pakiety posiadają 30 dniowy okres ważności, po okresie ważności lub wyczerpaniu limitu danych z pakietu, użytkownicy oferty komercyjnej wracają do standardu Bezpłatnego Dostępu do Internetu.

PakietMaksymalna przepływność w ramach pakietuWielkość pakietuOkres ważności

pakietu

Cena
EconomyBez limitu500 MB30 dni2,00 zł
PremiumBez limitu3 GB30 dni5,00 zł
First ClassBez limitu30 GB30 dni30,00 zł

Pakiety komercyjne, w ramach usługi Pakiety AERO, świadczone są na kartach SIM udostępnianych użytkownikom Bezpłatnego Dostępu do Internetu. Od 16 listopada 2015 r. AERO2 prowadzi uproszczoną procedurę zamawiania kart SIM z BDI, w której wszystkich formalności można dopełnić przez Internet.

Maksymalna prędkość pobierania danych ograniczona jest wyłącznie technologią transmisji danych z jakiej korzysta abonent oraz uzależniona jest od: specyfikacji technicznej urządzenia końcowego (np. modemu, routera, tabletu), zasięgu sieci operatora, obciążenia stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału oraz warunków atmosferycznych. Wysyłanie i odbieranie danych w technologii LTE jest możliwe przy użyciu urządzenia końcowego umożliwiającego wysyłanie i odbieranie danych w technologii LTE, pod warunkiem, że aktualne miejsce korzystania z Internetu znajduje się w zasięgu sieci LTE.

Więcej informacji na stronie internetowej operatora: aero2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php