Stacjonarny router ZTE MF283+ z technologią LTE jest już dostępny dla klientów sieci Plus w promocyjnych cenach w ofertach z atrakcyjnymi pakietami danych.

Zaawansowany technologicznie, stacjonarny router ZTE MF283+ dostępny jest w Cyfrowym Polsacie już od 1 zł w ofercie w Power LTE 2.0 oraz za 0 zł na start w ofercie Ja + LTE w sieci Plus. Router zapewnia dostęp do Internetu w technologii LTE Cat. 4 oraz starszych technologiach 3G i 2G.

Router sprawdza się doskonale zarówno w domu, jak i w firmie. ZTE MF283+ może działać jako modem DSL oraz router bezprzewodowy. Dzięki złączu sieciowemu LAN można go podłączyć do komputera, gdy ten nie posiada karty sieciowej Wi-Fi. W przypadku korzystania z sieci Wi-Fi, urządzenie może zapewnić dostęp do Internetu dla maksymalnie 14 urządzeń. W celu wzmocnienia sygnału LTE/3G do routera można zamontować dodatkowe anteny zewnętrzne. Zarządzanie urządzeniem odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej, co sprawia, że jego obsługa jest bardzo prosta i czytelna.

Podstawowe parametry:

Wymiary: 132.4×65.5×6.7mm

Porty: 4*RJ 45 + 2*RJ11

Transmisja danych: LTE /Cat. 4/, DC-HSPA+ /HSPA/ UMTS 900/2100M, EDGE/GPRS/GSM

Prędkość transmisji: LTE FDD DL/UL 150Mbps/50Mbps, DC-HSPA+ DL/UL 42M/5.76Mpbs

WIFI: 802.11 b/g/n 

Liczba obsługiwanych urządzeń: do 14 jednocześnie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php