orangeOrange od 10 listopada 2009 zwiększyło limity transferu danych w usłudze Orange Free. Zamiana dotyczy wszystkich ofert mobilnego internetu, zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Limity zostały zwiększone nawet czterokrotnie, przy czym ceny usług pozostają bez zmian.Zwiększenie limitów transferu danych obowiązuje z automatu nowych klientów. Obecni użytkownicy mogą z nich skorzystać od najbliższego okresu rozliczeniowego. Aby tak się stało powinni skontaktować się z *100 (Oragne Free) i  *600 (Business Everywhere) i zgłosić chęć skorzystania z promocji wyższych limitów.  Przejście jest bezpłatne.

Zwiększenie limitów obrazuje poniższa tabela:

blog-1111

Jak widać zmiana obejmuje również taryfy Optimum, Premium i Platinum, w których z internetem możemy łączyć się również za pomocą technologii CDMA, która oferuje obecnie najszybszy transfer danych na obszarach słabo zurbanizowanych, gdzie operatorzy nie oferują jeszcze łączności w szybkiej technologii HSDPA.

Orange przegonił również ofertę iPlus w sieci Plus, która do tej pory oferowała najwyższe limity transferu – do 26 GB.  Tak wysokie limity pozwalają na bardzo intensywne korzystanie z sieci, włączając pobieranie dużych plików, słuchanie audycji strumieniowych czy oglądanie filmików online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php