Wszyscy obecni oraz nowi użytkownicy usługi iPlus mogą skorzystać z nowej promocji o nazwie iPlusopobieracz, w ramach której otrzymają darmowe 100GB transferu, które można wykorzystać w nocy, w godzinach od 0;00 do 9;00.

Usługa ma na celu umożliwienie użytkownikom ściągania dużych plików takich jak filmy, muzyka, gry oraz programy w czasie gdy sieć jest najmniej obciążona bez wykorzystywania podstawowego limitu transferu wykupionego w ramach usługi.  Jak podaje operator jest to pierwsza tego typu usługa na polskim rynku mobilnego internetu!

Od 22 grudnia 2009 do 21 stycznia 2010 usługa ma charakter promocyjny i można ją włączyć  za 0 zł miesięcznie na stałe ! Warto więc się pospieszyć i włączyć nawet jeśli obecnie nie pobieramy dużych plików z sieci. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego, w każdym planie taryfowym iPlus na abonament – zarówno dla klientów indywidualnych jak również biznesowyc.

Aktywację usługi można dokonać  za pomocą SMS-a (wysyłając SMS o treści DODAJ IPLUSHH Pluskod5 na numer 2612), internetowego biura obsługi klienta (www.ebok.pl) bądź dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta. Usługa zostanie aktywowana następnego dnia po otrzymaniu zlecenia.

Przypomnijmy, że w usłudze  iPlus dla klientów biznesowych można zamówić Publiczny adres IP w wersji dynamicznej oraz stałej, koszt to odpowiednio 5zł +vat za publiczne dynamiczne IP, oraz 15zł, + vat za publiczny, stały adres IP. Z publicznym adresem IP możemy bez przeszkód pobierać nawet pliki z sieci P2P. Plus niedawno wprowadził także w największych polskich miastach zasięg HSPA+ umożliwiający transmisję nawet do 21Mb/s.

Warto zwrócić uwagę, że dodatkowych 100GB nie będzie można wykorzystać jeżeli przekroczymy dostępny limit w ramach usługi podstawowej. W takim wypadku aby móc skorzystać z „nocnego ściągania” konieczny będzie zakup jednego z pakietów iPlus Extra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php