modem play

Sieć Play oferująca usługę bezprzewodowego dostępu do internetu PlayOnline zapowiada wprowadzenie od poniedziałku 23.08.2010 nowej oferty w segmencie Pre-paid, w której będzie można nabyć nowy modem już za złotówkę. Czy będzie to oznaczać kolejki w salonach i masową wyprzedaż modemów ? Chyba jednak nie.Już jutro na konferencji prasowej sieć ma zaprezentować jesienne nowości, w tym szczegółowe warunki nowej oferty PlayOnline na kartę z modemami za 1 zł. Już dziś natomiast rzecznik prasowy opublikował na blogu oraz na profilu w portalu Facebook nowy spot reklamowy promują nową ofertę:

[vimeo]http://vimeo.com/14312628[/vimeo]

Jak można wywnioskować po tzw. „drobnym druczku” widocznym pod koniec spotu,  modem za złotówkę wymaga regularnych doładowań kwotą min. 30 zł przez 24 miesiące. Innymi słowy będzie to po prostu inny rodzaj abonamentu i najprawdopodobniej będzie wymagało podpisania umowy lojalnościowej.

Osobiście nie dostrzegam więc w tym specjalnego sensu, przecież już teraz możemy podpisać umowę z abonamentem 29 zł, w której dostaje się 2 GB – tyle samo ile przy doładowaniu za 30 zł. Jeśli ostatecznie tak właśnie będzie wyglądała ta nowa oferta, to raczej nie wróżę jej zbytniego sukcesu, przynajmniej dla mnie jest ona zupełnie nie logiczna. Ale oczywiście poczekam na oficjalną prezentację oferty.

Komentarze: (2)

  1. Dla mnie to wygląda to po prostu jak Zetafon 🙂 Nie masz miesięcznego rachunku tylko samemu doładowujesz i, tak jak w Zetafonie, jeśli nie masz pieniędzy teraz, doladujesz np. za tydzień (myślę, że będzie tak jak w Zetafonie czy w Mixturze, że okres pasywny może łącznie wynieść 60 dni)

  2. Witam , uważam iż różnica pomiędzy abo a tym mixem online jest taka że po prostu niewykorzystane MB nam nie przepadają i możemy szybciej skończyć kontrakt , dokonując zasileń na łączną kwotę 720 zł. PS: Chciałem nadmienić iż rónica jest jeszcze w kwocie aktywacyjnej. Abo-59zł , MIX-29 zł . Czyli tym samym przy zwrocie online mamy mniej do stracenia. Pozdrawiam W…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php