Operator telekomunikacyjny Dialog oferujący dotychczas u+sługi telefonii stacjonarnej oraz przewodowego internetu szerokopasmowego przedstawił dziś nową pozycję w swojej ofercie. Firma zaoferowała internet mobilny z prędkością do 21 Mb/s o ogólnopolskim zasięgu, działający w oparciu o infrastrukturę sieci Plus.DialNet Mobilny, bo tak będzie się nazywać nowa usługa pozwoli abonentom na korzystanie z sieci bezprzewodowej za pośrednictwem karty SIM działającej w większości dostępnych na  rynku modemów HSDPA i HSUPA, najlepsze rezultaty osiągną użytkownicy posiadający modemy obsługujące technologię HSPA+ @2100 MHz, pozwalające łączyć się z prędkością do 21 Mb/s w wybranych obszarach największych polskich miast (szczegółowa orientacyjna mapa pokrycia dostępna na stronach sieci Plus). Oferta podstawowa jest dostępna w dwóch wariantach DialNet Mobilny Standardi DialNet Mobilny Max:

[table “4” not found /]
Dodatkowo operator przygotował ofertę promocyjną, w której klienci zyskują podwojenie miesięcznych limitów danych wynikających z taryfy DialNet Mobilny bez zmiany opłat abonamentowych. Abonent co miesiąc otrzymuje ekstra nawet 1,5 GB danych. DialNet Mobilny Standard o przepływności 500 MB można mieć już w promocyjnej cenie 29,00 zł z VAT miesięcznie, a DialNet Mobilny Max o przepływności 3 GB – za 49,00 zł z VAT. Dodatkową zaletą dla korzystających z promocji są zniżki na opłacie aktywacyjnej (po najniższej na rynku cenie 19 zł przy umowie na 24 m-ce) i na zakup modemu (Huawei E1750).

Zarówno oferta podstawowa jak i promocyjna jest dostępna przy umowie na 12 oraz 24 miesiące.

Choć na zdecydowany plus tej oferty można zaliczyć dostępność transmisji HSPA+ przy stosunkowo niskich opłatach miesięcznych, to jednak limity transferu rozczarowują – 250 MB przy prędkości 21Mb/s można wykorzystać dosłownie błyskawicznie, oferta nie zachwyca również w porównaniu z konkurencją, może być jednak przydatna dla osób, które potrzebują mobilnego internetu do przeglądania poczty i lekkich stron, a nie chcą bawic się w doładowania pre-paid lub zakup modemu bez umowy.

Komentarze: (2)

  1. Ten limit transferu jest nie do przejsci 🙁 To sie nie nadaje do jakiegokolwiek powazniejszego uzycia, wylacznie chyba sprawdzenie twittera 🙂
    Dialog lubie jako firme i bardzo chetnie bym do nich przeszedl zostawiajac mojego smiesznego dostawce internetowego z Czechowic, ktorego moze nie wspomne tutaj bo nie chce im nawet robic reklamy 🙂
    Trzeba bedzie poczekac troche, mysle, ze 'sily rynku’ wymusza na nich zmiany tego smiechu wartego limitu wmiare szybko, podobnie jak to ma miejsce w Polsacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php