Kilka dni temu sieć Orange wprowadziła dość znaczne zmiany do swojej oferty internetu mobilnego w abonamencie. Jedną z najbardziej rewolucyjnych zmian jest wprowadzenie nielimitowanego, nieograniczonego dostępu do sieci w godzinach od północy do 8;00 rano. Wprowadzona została również nowa opcja abonamentowa – Orange Free 19.W nowej opcji abonamentowej, tzw. startowej abonament wyniesie 19 zł, nie ma w niej jednak wliczonego żadnego limitu transferu w godzinach standardowych, za każdy MB transferu użytkownik zapłaci 5 groszy, użytkownicy mogą jednak do woli przeglądać strony i pobierać pliki w nocy, gdyż opcja „Szczęśliwe godziny 24-8” jest wliczona w abonament.

Opcja „Szczęśliwe godziny” pozwala na nielimitowany transfer w nocy w godzinach od 24;00 do 8;00 pod warunkiem nie przekroczenia standardowego limitu transferu w ramach posiadanego abonamentu lub aktywowania kolejnej nowości – opcji „Cała naprzód„, pozwalającej na szybkie surfowanie także po przekroczeniu limitu, w tym wypadku bowiem prędkość po wykorzystaniu limitu nie będzie zmniejszana, użytkownik będzie jednak musiał zapłacić 5 groszy za każdy Megabajt przekroczonego transferu. Alternatywnie można też wybrać jeden z dodatkowych pakietów na transmisję danych: 0,5 GB za 10 zł, 1 GB za 15 zł, 2 GB za 20 zł.

Zarówno opcja „Szczęśliwe godziny” jak i „Cała naprzód” dostępne są we wszystkich nowych taryfach za wyjątkiem Orange Free 39,5. Szczegółowe dane nowych taryf przedstawia tabela:

Komentarze: (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php