Sieć Orange wprowadziła właśnie do swojej oferty nowy pakiet danych, w ramach którego użytkownicy mogą otrzymać 50o MB na transfer danych za 15 zł. Pakiet jest ważny przez 30 dni od jego uruchomienia, można go aktywować w taryfach głosowych Orange na kartę za pomocą krótkiego kodu USSD – *110*66#. Stan pakietów można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE na numer 570Do tej pory w taryfach głosowych na kartę w sieci Orange dostępne były wyłącznie dwa pakiety – 100 MB na jeden dzień za 2 zł (uruchomienie kodem *110*65#) i 100 MB na 30 dni za 10 zł (uruchomienie kodem *110*67#).

Warto podkreślić, że oferta pakietów nie dotyczy usługi Orange free na kartę, w której obowiązuje za to bardzo atrakcyjny system bonusowych pakietów za doładowania, przykładowo za doładowanie kwotą 100 zł użytkownik otrzymuje aż 6 GB bonusowego transferu danych ważnych tyle samo co konto główne na połączenia wychodzące, środki z konta głównego można wykorzystać na połączenia głosowe, SMS-y i transfer danych w atrakcyjnej cenie 0,01 zł/100 kB. Można je również przelać na konto innego użytkownika dzięki usłudze „Przelew SMS”.

Komentarze: (4)

  1. Troche lipa i dyskryminacja. Co z tego, że orange free ma bonusy przy doładowaniu? Niektórzy chcą normalnie wykupić internet, a nie mogą, bo mają taryfę „orange free”

  2. Niestety, nie polecam zupełnie. Pakiet opłacamy, włączają go dopiero po 24 godzinach, a pakiet jak się okazuje i tak nie działa – naliczają opłaty za internet tak, jakbyśmy pakietu nie mieli.

  3. -> Stachu
    Gówno prawda, pakiet zajebisty tylko trzeba wpisywać kodem USSD bo faktycznie smsem dlugo leci. Trzeba uważać czy aby napewno się wlączył bo moze kasa ucieknać. Przy kodach USSD nie ma tego ryzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php