Modem Huawei E3131 obsługujący technologię HSPA+ umożliwiającą pobieranie danych z prędkością do 21M/s już od 9 marca 2012 będzie dostępny w zestawie Play Online na kartę w cenie 129 zł. W zestawie znajduje się również Starter Play Online na kartę 19 zł zawierający 1GB na transfer danych w sieci Play. Jest to pierwszy modem HSPA+ dostępny w Play na kartę w tak korzystnej cenie, zestawy będzie można nabyć w salonach Play oraz w sklepie internetowym Play.Parametry modemu opisywaliśmy kilka dni temu na naszej stronie, najważniejsze z nich to jednak pełna obsługa technologii HSPA+ w paśmie 900Mhz oraz 2100 Mhz, prędkość pobierania do 21,6 Mb/s, wysyłanie do 5,76 Mb/s. Modem ma również gniazdo antenowe oraz czytnik kart pamięci microSD.

Warto przypomnieć, że niedawno w ofercie Play Online na kartę był inny modem obsługujący HSPA+ do 21,6Mb/s – Huawei E353U-2, zestaw z tym urządzeniem kosztował jednak początkowo 415 zł, a ostatnio 209 zł.

Zestaw Nowy Play Online na Kartę z modemem w super cenie 129 zł.
W skład zestawu wchodzi:
• Starter Nowy Play Online na Kartę 1GB w cenie 19 zł
• Modem Huawei E3131 w cenie 110 zł

1 komentarz:

  1. Badziew najgorszy z najgorszych wczoraj kupiony po uruchomieniu z antena wypadło gniazdo.W punkcie sprzedaży powiedzieli ze można naprawic we własnym zakresie Poczytajcie ze to norma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php