Modem Huawei E3131 obsługujący technologię HSPA+ umożliwiającą pobieranie danych z prędkością do 21M/s już od 9 marca 2012 będzie dostępny w zestawie Play Online na kartę w cenie 129 zł. W zestawie znajduje się również Starter Play Online na kartę 19 zł zawierający 1GB na transfer danych w sieci Play. Jest to pierwszy modem HSPA+ dostępny w Play na kartę w tak korzystnej cenie, zestawy będzie można nabyć w salonach Play oraz w sklepie internetowym Play.Parametry modemu opisywaliśmy kilka dni temu na naszej stronie, najważniejsze z nich to jednak pełna obsługa technologii HSPA+ w paśmie 900Mhz oraz 2100 Mhz, prędkość pobierania do 21,6 Mb/s, wysyłanie do 5,76 Mb/s. Modem ma również gniazdo antenowe oraz czytnik kart pamięci microSD.

Warto przypomnieć, że niedawno w ofercie Play Online na kartę był inny modem obsługujący HSPA+ do 21,6Mb/s – Huawei E353U-2, zestaw z tym urządzeniem kosztował jednak początkowo 415 zł, a ostatnio 209 zł.

Zestaw Nowy Play Online na Kartę z modemem w super cenie 129 zł.
W skład zestawu wchodzi:
• Starter Nowy Play Online na Kartę 1GB w cenie 19 zł
• Modem Huawei E3131 w cenie 110 zł

1 komentarz:

  1. Badziew najgorszy z najgorszych wczoraj kupiony po uruchomieniu z antena wypadło gniazdo.W punkcie sprzedaży powiedzieli ze można naprawic we własnym zakresie Poczytajcie ze to norma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php