Sieć T-mobile zdradza najnowsze informacje na temat prowadzonej modernizacji infrastruktury telekomunikacyjnej w ramach projektu NetWorkS! – umowy dotyczącej integracji i rozbudowy sieci Orange oraz T-Mobile. Jak informuje T-Mobile, wymienionych zostało już ponad 2000 stacji bazowych, dzięki czemu już teraz i w najbliższej przyszłości na coraz większym terenie będzie możliwe korzystanie z mobilnego Internetu w najnowocześniejszych technologiach HSPA+ oraz LTE.

Dzięki modernizacji sieci poprawi się nie tylko jakość świadczonych usług transmisji danych oraz głosowych, ale również zwiększy się ich dostępność na obszarach, gdzie do tej pory były z tym problemy. Projekt NetWorks! ma również przynieść redukcję kosztów rozbudowy infrastruktury, co może przynieść korzyści także dla klientów. Na chwilę obecną sieć potwierdziła zakończoną modernizację w takich miejscowościach jak: Bielsko-Biała, Kielce, Leszno, Malbork, Przemyśl, Rzeszów, Sanok, Szczecin oraz Zielona Góra. Całość prac ma się zakończyć pod koniec roku 2014,

Obecnie prace trwają na obszarach Olsztyna, Lublina, Ostródy, Elblągu, Tarnowa, Tarnobrzegu, Sandomierza, Polkowic oraz  Iławy. Wkrótce  rozpoczną się także w: Dęblinie, Kwidzyniu, Legnicy, Puławach, Zambrowie, Żarach, Żaganiu.

Aktualne informacje o prowadzonych i planowanych modernizacjach dostępne są publicznie na stronie T-mobile.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php