Sieć Orange poinformowała o zmianach w ofercie Stacjonarnego Internetu bezprzewodowego.  Wszyscy klienci, którzy zdecydują się na przedłużenie lub podpisanie nowej umowy otrzymają od 3 do 6 GB więcej transferu danych niż w ofercie dotychczasowej przy niezmienionej kwocie abonamentu. W nowej ofercie za 49zł Orange daje nam aż 8GB transferu a za 69 zł miesięcznie klienci otrzymają aż 16GB na transfer danych. Dodatkowo klienci otrzymują również pakiet złotówek – 20 lub 30 zł do wykorzystania na usługi w Orange.

Dla nowych klientów sieć przygotowała specjalny zestaw instalacyjny z routerem WiFi Axesstel MV 610 w cenie 1zł.

Orange Freedom Pro jest usługą umożliwiającą bezprzewodowy dostęp do Internetu na obszarach słabo oraz średnio zaludnionych, stanowiąc często jedyną możliwość dostępu do sieci poza drogim i niestabilnym łączem satelitarnym. Dzięki wykorzystaniu technologii CDMA, dzięki której klienci mogą łączyć się z siecią z prędkością do 9,3 Mb/s przy zachowaniu bardzo niskich opóźnień transmisji oraz stabilności połączenia.

Warto także wspomnieć, że dostęp do technologii CDMA oferowany jest również klientom korzystającym z usługi mobilnego Internetu Orange Free, którzy zdecydują się na odpowiedni modem obsługujący technologię CDMA, w ofercie Orange Free dodatkowo mammy również dostęp do wszystkich pozostałych metod transmisji danych, włącznie z najszybszą obecnie technologią HSPA+ oraz starszą – EDGE, dlatego przed zakupem warto sprawdzić która oferta w danej chwili będzie dla nas najbardziej korzystna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz zasady zarządzania treścią w serwisie Techmobile.pl

css.php